Polski English
Ośrodek Informacji Patentowej BG AGH Kraków
wynalazki komputeroweZ A P R O S Z E N I EZapraszamy na bezpłatne szkolenie, pt.: Praktyczne aspekty ochrony patentowej programów komputerowych, które odbędzie się w dniu 13 września 2018 r. (czwartek) w godzinach od 11.00 do 15.00, w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, Al. Mickiewicza 30, Budynek Biblioteki Głównej, sala 5 (parter).


Program szkolenia:

11.00 - 12.30 część I

12.30 - 13.00 przerwa kawowa

13.00 - 14.30 część II

14.30 -15.00 dyskusja, pytania


WSTĘP WOLNY


Szkolenie jest skierowane do twórców programów komputerowych, pracowników naukowych, rzeczników patentowych, uczestników CEIPI, brokerów innowacji, pracowników Ośrodków Informacji Patentowej oraz wszystkich zainteresowanych ochroną patentową programów komputerowych.

Prowadzący:
Pan Adam Pawłowski - polski i europejski rzecznik patentowy, profesjonalny pełnomocnik OHIM. Absolwent kierunku elektronika i telekomunikacja w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej. Jako inżynier elektronik uzyskał tytuł IEEE Senior Member. Posiada bogate doświadczenie w pracy w przemyśle, pracował w międzynarodowych korporacjach telekomunikacyjnych. Specjalizuje się w opracowywaniu i wdrażaniu międzynarodowych strategii ochrony własności przemysłowej, zarówno dla przedsięwzięć start-up jak też i rozwiniętych projektów. Uprawnienia europejskiego rzecznika patentowego uzyskał w 2007r. po ukończeniu egzaminu European Qualifying Examination (EQE) jako pierwsza osoba z Polski. Członek komitetu ds. kształcenia w Instytucie Europejskich Rzeczników Patentowych (EPI) z siedzibą w Monachium. Prowadzi szkolenia z zakresu europejskiego prawa patentowego na uniwersytecie w Strasbourgu.

Organizatorzy: Ośrodek Informacji Patentowej BG AGH, Centrum Transferu Technologii AGH oraz kancelaria EUPATENT.pl

Kontakt: e-mail: ozs@bg.agh.edu.pl, patenty@bg.agh.edu.pl, tel. 12 617 32 17

  wstecz wstecz

Ostatnia aktualizacja -